Dodany: 2011-12-14 14:53:29

 

Kim jest architektMówi się, że każdy mężczyzna powinien zrobić w życiu trzy rzeczy. Jedną z nich jest budowa domu. Bez projektu, który wykonać może na przykład architekt szczecin, będzie to niestety mało wykonalne, gdyż obecnie obowiązujące przepisy budowlane są bardzo precyzyjne i surowe w tym zakresie.

 

Architekt szczecin to zawód bardzo przydatny, dobrze opłacalny i szanowany, ale i bardzo trudny. Osoba taka, to ktoś tworzący projekty budowy nieruchomości wszelakich - od garaży, przez domki jednorodzinne, wielorodzinne bloki, lokale usługowe, po wielkie hale fabryczne i ogromne wieżowce. Architekt szczecin obejmować musi całość projektu: finalny wygląd i jego wkomponowanie w istniejącą już infrastrukturę, rozwiązania konstrukcyjne (w tym wytrzymałość materiałów, siły naprężeń i nacisku), czy dokładny plan budowlany od fundamentów, aż po więźbę dachową.

 

Tak jak każdy zawód, także architekt szczecin może być ekspertem w konkretnej dziedzinie – na przykład projektowania przestrzeni miejskiej, wiejskiej czy wnętrz..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest architekt
Nick: