Dodany: 2011-12-15 09:20:34

 

Czym zajmuje się architekt krajobrazuKażdy chciałby mieszkać w pięknej okolicy, nie wszystkim jest to jednak dane. Postępująca ingerencja człowieka w krajobraz i powolne jego dewastowanie, jest zjawiskiem wysoce niepokojącym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na osoby, które zajęłyby się tym problemem, powstał zawód architekta krajobrazu, którego przedstawicielem może być choćby architekt szczecin.

 

Architekt szczecin, jako planista przestrzeni krajobrazowych nie zajmuje się tylko projektowaniem ogrodów czy parków. Zakres jego kompetencji jest znacznie szerszy. Odpowiada on na przykład za opiniowanie wszelkich działań człowieka, zakładających interferencje w naturalny porządek terenu, tak by został on jak najmniej naruszony. Opracowuje on także programy naprawcze obszarów już zniszczonych oraz tworzy plany ich późniejszego zagospodarowania, by przystawały do ich pierwotnego kształtu.

 

Ponadto architekt szczecin w ramach specjalistycznych konsultacji w zakresie architektury krajobrazu planować może rozmieszczenie szlaków turystycznych, miejsc widokowych, dróg i ścieżek rowerowych oraz spacerowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym zajmuje się architekt krajobrazu
Nick: