Dodany: 2011-12-15 08:31:53

Jak założyć biuro architektoniczneZe względu na deficyt wykwalifikowanej kadry, istnieje obecnie duży popyt na usługi biur architektonicznych. Niektóre osoby posiadające wykształcenie specjalistyczne w tym zakresie, chcąc wykorzystać tę sytuację, decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej jako architekt szczecin.

 

Całość procesu niewiele różni się od tworzenia każdej innej nowej firmy, a procedury są w tym przypadku jak najbardziej standardowe. Nie wymagane są żadne dodatkowe zaświadczenia czy pozwolenia. Warto jednak rozeznać się najpierw w lokalnej branży, by sprawdzić, czy będzie popyt na tego typu usługi i czy jesteśmy w stanie bez strat własnych zaproponować ofertę konkurencyjną w stosunku do istniejących już biur. Jeśli tak, możemy przystępować do tworzenia własnej firmy o tym profilu

 

Potrzebny jest do tego odpowiednio wyposażony lokal i osoba z wykształceniem w zawodzie architekt szczecin – właściciel w przypadku działalności jednoosobowej, lub pracownik jeśli takiego zatrudnimy. Pozostałe elementy to rejestracja we właściwych urzędach w celu uzyskania numerów NIP i REGON czy wyrobienie firmowej pieczątki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć biuro architektoniczne
Nick: